Szybki kontakt

FORNIKA

92-333 Łódź ul.Wydawnicza 5

e-mail: rafalg32@o2.pl

Telefony:

Rafał Grzelak 788 157 705

Arkadiusz Jołkiewicz  668 020 413

Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat. Na początku zajmowaliśmy się kompleksowymi remontami wraz z wykonaniem i montażem mebli, lecz wraz z rozwojem firmy musieliśmy się skupić tylko na meblach, gdyż sam remont jest dość czasochłonny a zamówień na meble wciąż przybywało.

Jednak czas jaki poświęciliśmy przy remontach i przebudowach dziś procentuje większą fachowością przy projektowaniu zabudów meblowych i organizacji oraz rozmieszczeniu wszelkich instalacji czy glazury.  Dzięki temu nasi Klienci po zatwierdzeniu projektu mogą liczyć na nasze doradztwo już podczas remontu, tak aby wszystko dopasować do zamówionych mebli.

Pozwala to uniknąć zbędnych wydatków oraz przyśpiesza sam montaż mebli.

Staramy się również tak wszystko zaplanować i zorganizować by klient po zakończonym remoncie nie czekał w „gołych ścianach” na meble kilka tygodni lecz maksymalnie kilka dni.

Ponadto unikamy materiałów czy akcesoriów o podejrzanej jakości.  Taka zapobiegliwość skutkuje bezawaryjnością i bezobsługowym korzystaniem z naszego produktu. My zaś zyskujemy zadowolonego klienta, który w przyszłości do nas wróci oraz nie tracimy czasu na zbędne i irytujące obie strony reklamacje.

Tak więc unikanie pozornych oszczędności pozwoliło nam na stworzenie stale rosnącego grona stałych klientów, co jest niezmiernie istotne dla pozyskiwania nowych zleceń.

Wszystkie nasze meble w standardzie wyposażamy w solidne zawiasy [blum,gtv] zawsze z domykiem.

To samo dotyczy prowadnic szuflad oraz podnośników  frontów górnych szafek. Standardem dla mebli kuchennych jest równierz oświetlenie podszafkowe w kilku opcjach, obecność ociekarki, organizera na sztućce itp.

Wszystkie elementy widoczne dla oka są gładkie i jednolite czyli klejone, bo widoczna główka wkretu czy zaślepka nie jest niczym estetycznym. Reszta elementów jest skręcana przy użyciu konfirmatów.

Krawędzie naszych mebli wykończone są przy pomocy pcv lub abs 1mm grubości w tym samym kolorze co korpus mebla. Daje to pewność że krawędzie będą trwałe i estetyczne przez długie lata.

Blaty kuchenne przez nas oferowane posiadają minimalną grubość 38mm. Maksymalna grubość jest w zasadzie nie ograniczona przez możliwość wykorzystania laminatu hpl w bardzo dużych arkuszach.

Fronty wykonujemy z mdf lakierowanego [połysk, mat, półmat] w/g wzorników ncs lub ral [ponad dwa tysiące kolorów], mdf foliowanego w/g wzornika meblex, jasik lub lupus.

Laminowane w/g wzorników kronopol, pflaiderer, kronospan, egger.

Ramy aluminiowe z lakomatem, lacobelem, antisolem lub innymi.

Fornirowane naturalne bądż modyfikowane. Fronty z litego drewna [dąb,jesion,olcha] również patynowane.

Fronty szklane emaliowane w/g wzornika ral lub ncs, oraz fronty szklane z nadrukowanym dowolnym motywem [25 milionów wzorów]. Szkło emaliowane z motywem wykorzystujemy równierz zamiast glazury na tzw. pasie sanitarnym.

Uchwyty meblowe jakie oferujemy klientom zawsze są metalowe a nie plastikowe [trwałość] w kilku wybarwieniach.

Oferta dotyczy produktów firm: nomet, zobal, gtv.

Ceny uchwytów są mocno zróżnicowane, ale firma nasza uśrednia cenę uchwytów i nie ma znaczenia jaki uchwyt będzie zastosowany, cena jest taka sama.

Na życzenie klienta wyposażamy szafki w różnego rodzaju kosze kargo, brudowniki, eko kosze, sortowniki czy serwo-mechanizmy.

Ogranicza nas tylko oferta rynkowa.

Cena końcowa ustalona z klientem obejmuje transport i montaż.

Przy zakupie urządzeń agd dostarczamy sprzęt razem z meblami a klient zyskuje bezpłatną instalacje tych sprzętów.

Wykonujemy również szafy, garderoby, meble pokojowe [bez tapicerowanych], biurowe, dziecięce oraz łazienkowe.